Pytania i odpowiedzi

1. Obawiam się plagiatu. Czy mogę liczyć na oryginalność opracowania?

Oferuję realizację w pełni oryginalnego i autorskiego opracowania, napisanego na podstawie aktualnej i rzetelnej literatury przedmiotu. Gwarantuje to, że zamówiony tekst na pewno nie będzie plagiatem.

Na życzenie Klienta możliwe jest wykonanie raportu antyplagiatowego. Podkreślam jednak, że wyniki raportu nie są w pełni miarodajne, ponieważ ominięcie aktualnych algorytmów systemu antyplagiatowego jest bardzo łatwe. Oznacza to, że nawet praca mająca niskie wskaźniki podobieństwa może okazać się plagiatem, co często okazuje się dopiero po pewnym czasie.

Jestem redaktorem działającym jako osoba prywatna. Oferuję wysokiej jakości usługi i świadczę je na indywidualne zlecenie. Nie zajmuję się masowym sklejaniem i przerabianiem prac wcześniejszych oraz ‚przepychaniem’ tekstu przez system antyplagiatowy. Nie posiadam, ani nie korzystam z baz danych zawierających dziesiątki tysięcy wcześniejszych opracowań. Zapewniam realizację w pełni autorskiej pracy, napisanej od początku do końca wyłącznie przeze mnie.

2. Jaką mam pewność, że nie zostanę oszukany/a?

Oferuję korzystne warunki współpracy, które w pełni zabezpieczają interesy Klienta. Po pierwsze, zlecenie realizowane jest w oparciu o umowę o dzieło, co gwarantuje prawną ochronę jego realizacji. Po drugie, umożliwiam przetestowanie współpracy i podzielenie zlecenia na dowolnie małe części, z możliwością rezygnacji po ukończeniu każdej z nich.

3. Ile to kosztuje?

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę tematykę, terminy i wymagania edytorskie. Napisanie w pełni autorskiego i wysokiej jakości tekstu naukowego jest zajęciem niezwykle czasochłonnym, co ma swoje przełożenie cenę. Osoby szukające najtańszej oferty na rynku raczej nie będą zainteresowane :-).

4. Ile czasu trwa realizacja zlecenia?

Napisanie jednego rozdziału trwa zwykle ok. 1,5 tygodnia. Zlecenie może być jednak zrealizowane szybciej, na zasadach ustalonych po kontakcie mailowym.

5. Czy mogę liczyć na wysoką jakość opracowania?

Staram się zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki doświadczeniu i wiedzy z zakresu nauk ekonomicznych jestem w stanie zagwarantować odpowiedni poziom merytoryczny opracowania. Każde zlecenie realizowane jest z dbałością o zachowanie najwyższych standardów redakcyjnych, językowych i edytorskich. Przykładam również bardzo dużą wagę do researchu, który przeprowadzam zawsze na bazie aktualnej i rzetelnej literatury naukowej.

6. Jak długo muszę czekać na wprowadzenie poprawek?

Wprowadzenie poprawek trwa zwykle kilka dni, w zależności od ilości i charakteru uwag. W pilnych sytuacjach i w miarę możliwości jestem w stanie nanieść je ‚na już’.

7. Czy istnieje możliwość przekazania materiałów, na podstawie których zrealizowano opracowanie?

Tak, jestem w stanie przekazać zgromadzone i wykorzystane materiały. Chęć ich otrzymania należy zgłosić przed rozpoczęciem współpracy.

8. Czy realizacja zlecenia nie jest przekazywana podwykonawcom?

Nie, zlecenie jest w całości realizowane przeze mnie. Nie korzystam z usług podwykonawców.

9. Czy moje dane i same zlecenie nie zostaną nigdzie udostępnione?

Zapewniam pełną poufność udostępnianych informacji. Realizowane zlecenie nigdy nie zostanie udostępnione, opublikowane, ponownie wykorzystane ani odsprzedane w żadnej formie.

10. Czy istnieje możliwość kontaktu telefonicznego?

Tak, numer telefonu podaję po kontakcie mailowym.